Neurologie Diëtiste Margaretha Kussendrager - Diëtistenpraktijk De Friese Meren

Diëtisten met ervaring/specialisatie bij neurologische ziektebeelden

Specialisaties van deze diëtisten: Voeding bij: Parkinson, MS, CVA, slikproblemen, sondevoeding, obstipatie, diarree, overgewicht en ondervoeding

Vergoeding vanuit basisverzekering voor de duur van 3 uur per jaar. Voor zowel behandeling op het spreekuur als bij de mensen thuis. Soms is er aanvullende vergoeding mogelijk vanuit de aanvullende verzekering. 

Diëtist Margareta Kussendrager, Diëtistenpraktijk De Friese Meren

Werkgebied: 1e lijn Balk, Emmeloord, Heerenveen. 

E-mail: margaretha@dietistdefriesemeren.nl

Telefoon: 06-57269461

Help ons deze website te verbeteren

Heeft deze website je helpen vinden wat je zocht?

Alvast bedankt voor je hulp!

Wat we met je gegevens doen
We gebruiken de gegevens die je hier invult om onze website te verbeteren.
Als je je e-mailadres opgeeft, gebruiken we dat alleen om verduidelijking van je te krijgen over je inzending.

Wegwijzer Hersenletsel kan de kwaliteit van de aangeboden diensten en producten niet altijd goed beoordelen en hiervoor dus geen verantwoordelijkheid dragen. Wees bij het betrekken van diensten en producten bij je ondersteuning dus altijd kritisch en vraag eventueel na bij lotgenoten en collega’s.